Збираємо на снайперський комплект

Друзі, дуже потрібна ваша допомога. Цього разу одні з наших підопічних, яким допомагаємо з самого початку АТО, зіткнулися з снайперськими підрозділами РФ в своїй зоні відповідальності. На жаль, їх штатне озброєння не відповідає сучасним вимогам. Іншими словами протистояти сучасним снайперским комплексам калібру 12,7 мм, таким як АСВК, хлопцям просто нема чим. Підрозділ специфічний, вони не мають тяжкого озброєння та надпотужної оптики, зато часто бувають на дуже близький відстані від ворога. Мав можливість бачити у них на телефонах відео записи з російськими танками, що проїзджали буквально за пару метрів від хлопців.
Перед черговою ротацією, ми спробували хоча б частково зібрати необхідне спорядження для цього підрозділу.
Дякуючи вашій допомозі та спонсорам волонтерська група Odessa4Army вже зібрала частину оснащення. Ми маємо надію, що найближчим часом ми забезпечимо їх ще кількома комплектами нічної та денної оптики (тепловізори, тепловізійний приціл, приціли та окуляри НБ, нічні біноклі, монокуляр високої кратності, лазерні дальноміри) На жаль, бюджет дуже обмежений, а загальна кількість підопічних підбирається до півтори тисячи чоловік. Навіть поточна підтримка такої кількості людей вимагає значних коштів.
Станом на сьогодні нам вже привезли снайперський комплекс для наших хлопців. Один з карабінів на фото наш і потрібно в самий стислий термін розрахуватись за одну з цих гвинтівок, приціл, набої.

карабін — Blaser Tactical 2
сошки — HARRIS BRM
антабка — HARRIS
кріплення для оптики — Optilok
оптика на вибір : Steiner Military 5-25X56 MilDot
Shmidt&Bender 5-25X56 PMII/LP P4F
набої 338 LapMag.

Цей калібр дозволяє вирішувати бойові завдання на відстані до 1,5 км і навіть без армійських бойових набоїв з металевими та твердосплавними сердечниками може вражати захищених бронежилетами бійців, артилеристів, мінометників.
Карабіни марки Блейзер дуже добре себе зарекомендували у співвідношенні ціна-якість і використовуються у багатьох спецпідрозділах у світі.
http://en.wikipedia.org/wiki/Blaser_R93_Tactical

На жаль Barret та Accuracy International нам не по кишені. Сподіваюсь після того як ми закінчим цей проект, ми зможем допомогти ще одному підрозділу. Маємо можливість купити Sako TRG-42 у 338 Lapua Magnum також за собівартістю.

Також знадобиться метеостанція, глушник, дальномір і, якщо вистачить коштів балістичний калькулятор (якщо ні, то поставимо балістичну програму на Iphone4 з powerbank )

Будемо вдячні за будь-який внесок у цей проект. Нам дуже важлива кожна гривна вашої допомоги. Навіть невеликі кошти, пожертвувані достатньою кількістю людей, допоможуть зібрати необхідну сумму.

Ярослав
Odesa4Army
Картка Приват Банк
грн 5168742328460971

$.EUR
Beneficiary: Yaroslav Kobalchynskyy
Account#: 26204001528613
Beneficiary’s bank: OTP Bank 43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK

Англійский фунт та Paypal адреса — особистим повідомленням.

Yaroslav Kobalchinsky